TR  /  EN
Fiba Faktoring
KURUMSAL
Kurumsal Sosyal Sorumluluk
 • Ağrı - D. Beyazıt - Dr. Reşat Erden Lisesi
  1 / 10

 • Van - Erciş - Ayşen Özyeğin - Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu
  2 / 10

 • Gaziantep - Oya Bahadır Yüksel Gençlik Merkezi
  3 / 10

 • Gaziantep - Oya Bahadır Yüksel Gençlik Merkezi
  4 / 10

 • Kırşehir - Hüsnü M. Özyeğin İlköğretim Okulu
  5 / 10

 • Şanlıurfa - Hüsnü M. Özyeğin Ana Okulu
  6 / 10

 • Amasya - Ayşen Özyeğin Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu
  7 / 10

 • Bitlis - Kavar Havzası - Kırsal Kalkınma Projesi
  8 / 10

 • İstanbul - Galata Mevlevihanesi
  9 / 10

 • İstanbul - Galata Mevlevihanesi
  10 / 10

Sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerini ekonomik değer yaratmanın ötesine taşıyan Fiba Faktoring;

Sosyal ve kültürel katkılarıyla toplumu ileriye taşıyacak genç neslin yetişmesine destek vermeyi ilke edinmiş; Türkiye’nin doğusundan batısına çeşitli illerde 10 okul, 13 öğrenci yurdu ve 2 rehabilitasyon merkezi yapımını üstlenmiştir.

Başta Hüsnü M.Özyeğin Vakfı ve Açev olmak üzere, gençlerin eğitimine destek olan vakıf ve derneklere bağışları; kırsal kalkınma projelerine katkı ve ortak çalışmaları düzenli olarak devam etmektedir.

Sosyal sorumluluk hassasiyetiyle gençlere burs imkânları sunan Özyeğin Üniversitesi’nin önde gelen destekçilerindedir. Özyeğin Üniversitesi; yaşamla iç içe, yaratıcı, yenilikçi ve girişimci bir öğrenme merkezi olarak topluma hizmet etme hedefi ile kurulmuş ve yeni kampüsünde ilk mezunlarını vermiştir.

Tarihi ve kültürel zenginliklerin korunması ve yaşatılması çalışmaları kapsamında tarihi Galata Mevlevihanesi Müzesi ve Ayasofya bina restorasyon çalışmalarına destek vermiştir.

http://www.ozyegin.edu.tr http://www.acev.org
"... Kuşlar kanatlarıyla özgürce uçabilmeleri dolayısıyla her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Bu nedenle her zaman kuşları gözleyen, araştıran, izleyen meraklıları olmuştur...

Nitekim, içimizden bir arkadaşımızın da bu konuda son 2-3 yıldır yürüttüğü çalışmaların, çektiği fotoğrafların, kuşların tanınmasına ve dolayısıyla doğa ve çevreye de bir katkı sağlayabilmesi adına, bir kitap şeklinde bir araya getirilip, bu konuda bir farkındalık, bir ilgi uyandırmanın güzel olacağını düşündük ve elinizdeki bu kitap fikri ortaya çıktı. Biz de bu konuda çalışma arkadaşımıza gerekli desteği sağlayarak, Türkiye’nin kuşları konusunda bir ışık yakmak ve var olan çalışmalara bir katkı sunmuş olmayı hedefledik..."

Oya Yüksel
Genel Müdür

kitabı PDF formatında görüntülemek için tıklayınız
Süleyman Uçar

Fotoğraflar
Süleyman UÇAR

suleymanucar.com
BİZE ULAŞIN
Paylaş